:  4.8.2014  :

Člověk míní, život mění... A ač si člověk dělá plány, myslí na budoucnost..., někdy je vše během pár měsíců v prachu.
A můžete se vztekat, brečet, nadávat... stejně s tím nic neuděláte a nezbývá vám nic jiného, než se s tím smířit.
Pes je nejlepší přítel člověka, a já ztratila obě své přítelkyně.

Holky vždycky vás budu milovat !
Pořád mi moc scházíte...

 

AGATHA 26.9.2003 - 10.3.2014                DIXI 11.6.2005 - 13.7.2014

 

 

 

 

:  19.3.2013  :

Napravuji resty - spousta nových fotek v galerii 2012 a 2013.

 

 

A taky jsem udělala 3 nové weby:

 

 

 

:  16.3.2013  :

Aktualizace dlouho žádná nebyla, protože u nás se prostě nic neděje. Ale důvod dnešní aktualizace je takový, že bych raději žádnou nepsala...

Dnes odešla do psího nebe naše Aileenka.
Šla za sestřičkami - Agathou a Alissou. Je to už třetí holka z našeho vrhu, která není mezi námi a já prosím tam nahoru... už dost. Nechci každý rok oplakávat některou z našich holčiček...

Tady je Aileenčina poslední fotka, která vznikla jen ani ne půl hodiny před tím, než Aileen srazilo auto, když se hnala za zajícem.

 

Našim Áčkům budou za čtyři dny 4 roky, a já doufám, že se všechno obrátí k lepšímu a už žádné špatné zprávy. Takže přeju všem našim prdelkám - Arthurkovi, Ayrtonkovi, Artushkovi, Doníkovi, Amelce a Agnessce jen to nejlepší a posílám vám všem pusu na čumák.

 

 

 

:  8.2.2012  :

Tak jsme zase tady!!! Vím že půlroční pauza byla opravdu dlouhá, ale času je
prostě poslední dobou opravdu málo a chuť, to už taky není co to bývalo... :-)

Nicméně máme spoustu nových fotek v galerii 2011 a 2012 a také u Ami na stránce.

Ami se v prosinci zúčastnila Klubové výstavy KASS v Jistebníku, kde dostala od anglického rozhodčího, pana
Garetha Lawlera (kennel Roqfolly) známku Velmi dobrá. Pavlínce děkuji za účast, jsem ráda, že Ami na výstavu vzala,
protože posudku od pana rozhodčího si vážím.

 

 

:  24.9.2011  :

 

Ami byla dnes na své druhé výstavě a opět získala titul Krajský vítěz.
Fotky jsou na stránce výstavy a také u Ami na stránce.

:  10.9.2011  :

Naše Amelka byla na své první výstavě, a to Krajské výstavě v Rybníkách a získala titul Krajský vítěz.
Fotky na stránce výstavy a u Ami na stránce.

A Amelčina panička se rozhodla, že jí pořídí špringří kámošku, protože ve dvou se to vždycky lépe táhne. No a volba padla jak jinak než na
holčičku z Ruthless, a to Natashu. Prostě Wicca a Ruthless - to jde dohromady. :-)) Už máme Dona a Pedra, a teď budeme mít Ami a Nati.

 

:  3.8.2011  :

Konečně taky nějaká psí aktualizace. :-)

V sobotu jsme byli s Kubíčkem, Dixi, Arthurkem a jeho páníčky na klubové výstavě v Klokočůvku. Přijeli se podívat i majitelé Amelky,
takže to bylo moc fajn. Výsledky najdete na stránce výstavy 2011 a Arthur má taky novou postojovku.

 

 

:  18.7.2011  :

 

Konečně jsem měla zase chvilku čas, takže jsem doplnila spoustu fotek za květen, červen a červenec
do Galerie 2011. Najdete tam taky jedno video naši nerozlučné dvojky, Jakuba a Dixi.

Pár nových fotek je taky na stránce Arthurka. Arthurek nás bude za týden reprezentovat
na klubové výstavě KASS, tak už se na něj moc těším. A na jeho páníčky taky. :-)

 

:  15.5.2011  :

Tak co je u nás po bezmála dvou měsících nového. Tento týden byla Dixinka na operaci, dělali jí plastiku pysků a vyřízli bouličku, co měla na boku. Prdelka to snáší statečně a to i přes to, že musí mít na hlavě límec... Chuďátko naše. První den to bylo hrozný, nevěděla co s tou věcí na hlavě má dělat, ale pak si zvykla a teď už s límcem i prohání zajíčky. :-)) I když včera jsem s ní musela znovu na veterinu, protože byla holčička sama doma a jelikož se nudila, nenašla nic lepšího na práci, než si z boku vyndat půlku stehů. Takže jí to museli znovu zašít. Tak snad už to do pátku vydrží, než jí ty stehy vyndají.

Včera jsme byli s Agness, Terkou a Kubíčkem na mezinárodní výstavě v Praze. Agness se poprvé prezentovala ve třídě otevřené a od polského rozhodčího pana Olszewskeho si odnesla známku Velmi dobrá... Ne lhala bych, kdybych tvrdila, že mě to nemrzí. Mrzí, zvláště po tom, co tam probíhalo. Když jiný pes může dostat.... no nebudu to rozebírat, pak bych se zase někde dočetla, jak jsem škodolibá a navážím se do jiných psů...  Takže hold má Agness další védéčko, tak snad příště už to bude zase lepší. Kubíček zvládl svou výstavní premiéru dobře, byl chlapeček strašně statečný, i přes ten kravál co tam byl. Z výstavy bohužel fotky nemám, ono se v hale prostě mým foťákem fotit nedá...

Agness má na své stránce nové fotky. A ta na trávě, ta se fakt povedla! :-)) A nové fotky nám přišly také od paničky Amelky, moc děkujeme.

A na konec, nové fotky na téma "dítě a pes" a pár fotek z procházky "na zajíčky" najdete v galerie 2011.

 

 

:  29.3.2011  :

Dlouho jsem se nedostala k aktualizaci, když ale ono není moc co aktualizovat... Náš život už není jen o psech. Teď je hlavně o tom malém stvoření, které mě každý den dokáže rozesmát. Holčičky se s Jakubem už smířily, jsou na něj hodné a pořád hledají chviličku, kdy si nevšimnu toho, že ho nenápadně olízly. Zvlášť Dixi, ta by ho oblizovala od rána do večera. Jakub je jí přímo fascinován. Jakmile se objeví v jeho zorném poli, hned na ní hledí jako na svatý obrázek. Už se těším, až jí bude prohánět po bytě. :-)) Ale jinak musím říct, že soužití psa a dítěte jde zatím dobře. Už jsem si zvykla na neustálé obírání Jakuba od chlupů a připravuji se na to, až poleze. To bude teprve něco. Už teď denně luxuju, ale potom to budu muset dělat asi nonstop. A taky nás čeká spousta jiných věcí. Jsem zvědavá, jaké to bude, až bude ten drobeček víc pohyblivý. Vždycky si vzpomenu na příhodu mé sestřenky, kdy její dcera našla na zemi malou kuličku, a tak si ji strčila do pusy a rozkousla. Jenže ta kulička bylo klíště... Ještě teď mám husí kůži když si to představím. No aspoň vím, na co si dávat pozor.

Ale jinak pořád fotím, hlavně tada Jakuba, ale občas má pár momentek i s holkama. Takže na soužití dítě a pes se můžete podívat do galerie 2011.

 

 

:  17.2.2011  :

Byla u nás na návštěvě Agnesska. Pokusila jsem se i o stříhání, ale ani Agness ani Kubíček moc nespolupracovali, takže výstavní střih z toho opravdu nebyl... :-)) Pár fotek najdete na její stránce. Ale jinak nám z té holčičky roste už hezká slečna, i když pakouš je to pořád stejný, prostě neřízená střela. No uvidíme, jestli se nám holka aspoň trošku uklidní... I když moc s tím nepočítám. Na procházce se mi podařilo udělat i pár společných fotek, najdete je v galerii 2011.

A taky máme nové fotečky Doníka a jeho kámoše Pedra. Majitelce za jejich zaslání moc děkuju. Je vidět, že se má Doník moc dobře.

 

 

 

:  23.12.2010  :

 

:  30.11.2010  :

Je tu zima... V Praze (a nejen tam) nám napadl sníh, řekla bych že dost sněhu, ale já z něj tentokrát fakt radost nemám... Ono tlačit sněhem kočárek, to není nic moc. Dneska jsem se zasekla a nejelo to ano dopředu, ani dozadu. Už jsem myslela, že vezmu Kubíka do náruče, odnesu ho domů a kočár tam nechám. Ale nakonec jsem tou závějí přece jen projela. No na jaře ze mě bude korba. :-))

Ale holčičky jsou šťastné, ve sněhu řádí jako šílené a aspoň jsou po procházce čisté a konečně nemusí několikrát denně do vany. Udělala jsem pár fotek, najdete je v galerii. A taky pár nových fotek našeho Kubíčka.

 

 

 

:  21.11.2010  :

 

Rádi bychom oznámili, že se nám 4.11.2010 narodil náš první syn Jakub. Vážil 3130 g a měřil 51 cm.

Jakub je to nejkrásnější a nejkouzelnější miminko na světě!!!

Více fotek najdete ZDE.

 

:  25.10.2010  :

 

Nové fotky "skokana" Arthura najdete na jeho stránce..

 

:  18.10.2010  :

 

Nové fotky najdete u Artushka, Doníka a Amelky.

 

:  24.8.2010  :

 

Dnešní aktualizace má název: "No konečně...". Konečně jsem se po více jak dvou měsících dostala k tomu, abych nám zaktualizovala stránky. No znáte to, kovářova kobyla chodí bosa... Když ono bylo vždycky něco důležitějšího. :-)

Začátkem července jsme vyrazili na dovolenou, a kam jinak než jako obvykle do Chorvatska. Spoustu fotek najdete v galerii 2010.

Po návratu z dovolené jsme s Dixi absolvovali naši letošní poslední výstavu, a já doufala, že to, v co jsem doufala, nám vyjde. A vyšlo. Dixi obdržela na čtvrtý pokus svůj třetí CAC ze třídy šampionů a splnila tak podmínky pro udělení titulu Grandšampion ČR. Do Mladé Boleslavi s námi jela i Agness, která si polepšila a tentokrát si odnesla hodnocení Výborná. Více na stránce výstavy 2010.

Také nám dorazilo pár nových fotek Amelky, najdete je na její stránce.

A nakonec -opět nový webdesign: pro náš nový Klub Anglický špringršpaněl a pro chovatelskou stanici Artegerd.


 

 


:  19.6.2010  :

 

Delší dobu jsem neaktualizovala, nějak jsem neměla náladu a ani čas. Ale už je čas. A copak se v poslední době událo? S Dixi jsem absolvovala dvě výstavy, v Litoměřicích získala ocenění res.CAC a dnes v Brně res.CACIB a CAC.

Agnesska byla na své první výstavě v Litoměřicích, kde získala krásnou známku VD. Její bráška Arthur se k ní přidal a ze Sence si odnesl taktéž VD. :-)) No hezky nám to začíná...

Více na stránce výstavy 2010. A na stránce Agness najdete její novou fotku.

 

Arthurek s Vojtou v Senci

 

 

:  11.5.2010  :

 

Dnešní aktualizaci bych nazvala slovy: MUSELA JSEM. Prostě jsem to musela zveřejnit, jelikož situace již přesáhla únosnou mez, a já ze sebe blbce dělat nenechám..

Prostě se občas stávají zajímavé věci. Zajímavé, ale zároveň i nepříjemné... Co bylo s databází už většina z vás ví, jelikož se ale stalo tento týden něco, co mě dost namíchlo, nedalo mi to, a k celé záležitosti ohledně databáze jsem se znovu vrátila. No když se hold někdo chová jako mrcha, po roce se to asi nezmění, řekla bych, že změna byla spíše opačná... A o kom taky mluvím? O mé bývalé kamarádce, chovatelce, od které máme naši Agathu, která ze dne na den obrátila o 180°, podrazila mě a nestydí se v tom i nadále pokračovat. Celý příběh si můžete přečíst ZDE.

 

 

:  3.5.2010  :

 

Tentokrát mi aktualizace trvala trošku déle než jsem předpokládala, ale chtěla jsem novinky již v novém kabátě. A jaké jsou novinky?

 

Že máme nová design jste si asi všimli. :-)) Doufám, že se vám ta změna bude líbit a čekám pochvalné maily.
Do fotogalerie jsem přidala pár nových jarních fotek a novou fotku najdete také u Dixi.
A minulý týden jsme byli na výstavě v Českých Budějovicích, odkud si Dixi odnesla CAC. Fotky najdete na stránce výstavy.

 

 

:  29.3.2010  :

 

Na stránce Doníka najdete nové fotky z oslavy jeho prvních narozenin.

 

 

:  28.3.2010  :

 

Nové fotky ze sobotní procházky s Agnesskou najdete v galerii 2010.

 

 

 

:  20.3.2010  :

"Štěňátka" mají dnes první narozeniny.
Přeji těm našim sluníčkům všechno nejlepší, hlavně hodně lásky... Mám vás ráda.

 

 

 

:  12.2.2010  :

Nové fotky z víkendové procházky najdete v galerii 2010.

Taky Agnesska má na své stránce pár nových fotek.

 

 

:  23.1.2010  :

MV Trenčín 2010 - více zde.

 

:  21.1.2010  :

Máme krásné fotky od majitelů Doníčka. Je vidět, že zimu si Doník opravdu užívá.
A už je z něj kus chlapa... Kde jsou ty moje miminka...

 


:  11.1.2010  :

Fotečky ze sobotní a nedělní procházky najdete v galerii 2010.

 

 


:  2.1.2010  :

Nové vánoční a povánoční fotky najdete v galerii 2009. Fotky z dnešní sněhové procházky jsou v galerii 2010.

 

 

 

: AKTUALIZACE 2008-2009 :