24.9.2011   Krajská výstava Liberec    rozhodčí: Josef Němec

Naše Amelie byla na své druhé výstavě, tentokrát doma v Liberci a opět získala ocenění VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ.
Pavlínko gratulace a díky!!!

Posudek: Výborná hlava, nůžkový chrup, pevný hřbet, prostorný hrudník,
postavení a zaúhlení končetin správné, standardní srst, výborný pohyb.

 

 

 

 

Naše krásná holčička ...

 

 

 

 

 

4.9.2011   Krajská výstava Rybníky  rozhodčí: Vladimír Adlt

Amelia se zúčastnila své první výstavy, a jako testovací výstava (test to byl spíše pro paničku:-)) byla vybrána krajská
výstava v Rybníkách. Amelka dopadla nejlépe jak to jen šlo - VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ.

 

 

 

 

 

 

30.7.2011   1. Klubová výstava KASS Klokočůvek  rozhodčí: Trudy Topliss (GB)

O víkendu jsme se zúčastnili nejkrásnější výstavy, na jaké jsem kdy byla. Pořádal ji náš Klub Anglický špringršpaněl a výstava to byla opravdu, ale opravdu podařená. Nádherné prostředí, vynikající rozhodčí a spousta krásných psů, prostě paráda.

Na výstavě se po dlouhé pouze předvedl náš Arthurek a taky naše Dixi, i když ta tam byla původně jen do počtu. :-)) S Arthurem jsem šla do kruhu já, postoj byl super, to měl Arthur nacvičený krásně, ale v pohybu to bylo o poznání horší... Arthur hledal páníčky a nechtěl běhat. V konkurenci sedmi psů si nakonec odnesl ocenění VÝBORNÝ, čehož si obzvláště od této paní rozhodčí velice vážím. Ve třídě pracovní potom nastoupila naše Dixi. Jelikož jsem měla s sebou i Kubíčka, holky většinu času spinkaly v autě. Dixi jsem vyndala z auta 5 minut před nástupem do kruhu, nestihla jsem ji ani učesat ani nic jiného, brala jsem to tak, že je jen do počtu, ale přesto Dixinka dostala známku VÝBORNÁ a titul RES.CAC, takže super!!!

A zde jsou posudky, které jsou více než krásné... Arthurkovi paní rozhodčí vytkla jen úpravu a předvedení, a to jsou věci, na kterých se dá zapracovat.  No Vojta bude pravidelně trénovat, takže příště uvidíme. :-))

ARTHUR - naprosto typický pes, možná by potřeboval trochu zapracovat na úpravě srsti a také na předvedení v kruhu, příliš své handlerce nepomáhá, samčí hlava milého výrazu, na můj vkus trochu širší temeno, ale přijatelné, trochu neochotný pohyb, prvotřídně osvalený, měl by trochu více trénovat na výstavy.
DIXI - fena silné stavby těla, velmi veselý pohyb, fenčí hlava, milý výraz, správná barva oka, dobrá kostra a pevné tlapy, silný krk, hluboký hrudník, silné končetiny, trochu pokleslý hřbet, celkově příjemná
 

 

Není to nádhera?...

 

S Arthurkem jsem trénovala postoj a pohyb, ale pořád mi utíkal k páníčkům. :-))

 

Arthur ve třídě otevřené

 

No nemá krásnou hlavu?

 

Vyrostl nám z něj krásný pes

 

 

Arthur hledá páníčky :-)

 

Pusinka pro uklidnění

 

Trocha uklidnění u kruhu...

 

Naše Didinka

 

A máme res.CACe

 

Krásná kokarda!

 

Čekání s Kubíčkem

    

 

 

A hlídací tetička Hanka