17.7.2010 NV Mladá Boleslav  rozhodčí: JUDr. Jindřichovský

V Boleslavi se předvedla Dixi a Agness. Dixi obdržela ve třídě vítězů titul CAC a splnila tak podmínky pro získání titulu Granšampion ČR. Agnesska nastoupila ve třídě mladých a tentokrát obdržela známku Výborná 2. Agnesska se v postoji konečně hezky předvedla, ale zato v pohybu, to bylo něco. Poskakovala v kruhu jako koza... Ale já jž jsem si u ní zvykla, že je to takové naše pako, prostě celá maminka. :-))

Fotky z kruhu tentokrát neměl kdo dělat, takže jen pár povýstavových koupacích fotek...

 

Holky čekaly na posouzení hezky ve stínu.

 

Agness poprvé plavala. A jak jí to krásně šlo.

 

 

 

A ještě společná fotečka.

 

 

19.6.2010 MV Brno  rozhodčí: Josef Němec

Dnes jsem spojila příjemné s užitečným, a to mezinárodní výstavu v Brně a schůzi našeho nového klubu KASS. Co bylo to příjemné a co to užitečné nechám na vás. :-)  Dixi nastoupila opět ve třídě šampionů a odnesla si ocenění res.CACIB a CAC!!! Takže maximální spokojenost.

 

 

Dixi v boji o CACIB

 

 

Nějak jsme se tam Marcelce nevešli... :-))

 

4.6.2010 NV Senec (SK)  rozhodčí: Jana Janeková

Arthurek absolvoval svou druhou výstavu, a to národní výstavu v Senci. Ač získal od paní rozhodčí hezký posudek, byl ohodnocen známkou Velmi dobrý... No, snad to bude příště lepší. Arthur prostě má na výbornou a já doufám, že ji také příště dostane, a třeba i něco víc... :-)

Arthurkovi to s Vojtou moc sluší!

 

Arthurek se svým polobratrem

 


 22
.5.2010 MV Litoměřice  rozhodčí: Anna Goldfussová

 

V Litoměřicích jsem byla poprvé a výstava mě mile potěšila. No výstava... spíš její prostředí. Kruh jsme měli umístěný v hale, byl prostorný, u kruhu spousty místa, hned vedle haly velký plac se zelení pro pejsky, to se mi líbilo. Do Litoměřic jsem krom Dixi vzala i Agnessku. Myslela jsem si, že to holka v pohodě zvládne, ale... Agness byla jiného názoru. Rozhodla, se prostě stát v postoji nebude a mohla jsem se třeba stavět na hlavu, ale prostě ne. Asi jsem udělala zásadní chybu, že jsem si dala do kapsy piškoty, takže jediná Agnessčina starost byla, jak se mi do té kapsy dostat. Tak jsem praktikovala tzv. volný postoj, to je jednou rukou držet piškot, který pes pomalu okusuje a tak vydrží aspoň chvilku stát. A na posouzení jsem spotřebovala asi tak půl balení piškotů. Nevím, zda za toto, ale Agness obdržela od paní rozhodčí známku Velmi dobrá... Dixi nastoupila ve třídě šampionů a odnesla si ocenění res.CAC.

 

třída mladých fen

 

Náš volný postoj... :-)))

 

Dixinka s Eilou

 

 

24.4.2010 MV České Budějovice  rozhodčí: Jindra Bendová

Na výstavu do Budějovic jsem se moc těšila, mám to tam ráda. Hezké prostředí, jarní sluníčko, veliký kruh na sedmikráskách... prostě paráda. Byla přihlášená Dixi, Agness a Artush. Bohužel se zúčastnila pouze Dixi, Agnesska začala předčasně hárat a Artušek měl střevní potíže. Ale i tak hájila Dixi naše barvy výborně a odnesla si ocenění CAC.

Jel s námi opět i pan Chuck s Nikolou, a i on si odnesl dalšího CACe. I když Nikola si dělala větší ambice. :-)) A měli na to, ale paní rozhodčí to viděla jinak než my, takže "pouze" CAC. No nic, toho CACIBa dáte příště. :-))

Po posouzení jsme se ještě prošli po stáncích, koupili piškotky, pamlsky, hračky a já zažila i chvilku strachu, když se mi Dixi ztratila. Volala jsem, křičela jsem, běhala jsem mezi tou hromadou lidí a Dixi nikde. No ano, kdybych ji měla na vodítku, nestalo by se to, ale Dixi chodí zásadně a pouze na volno. Po 10-ti minutách jsem začala propadat panice a volala jsem Nikole, ať mi jde pomoct hledat, když tu najednou, kde se vzala tu se vzala, ze stánku se vynořila olizující se Dixi. Ta mrcha moje zrzavá. Měla hlad, takže si dala postupně v několika stáncích občerstvení... zhltala asi tak 5 kg různých granulí, které jsou tam na ochutnávku. Ani jsem ji nevynadala, byla jsem štěstím bez sebe že ji mám u sebe. Takže příště... no stejně půjde zase na volno. :-))

 

Dixi - Výborná 1, CAC

 

 

 

 

Chuck - CAC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.1.2010 MV Trenčín (SK)  rozhodčí: Miloš Kašpar

Dnes zahájil svou výstavní kariéru náš Arthurek. A zahájil ji více než dobře. Na mezinárodní výstavě v Trenčíně si vyběhal svého prvního CAJCe!!! A jeho mamka Dixianka známku Výborná 1.

A jaký byl Trenčín? No upřímně nic moc. Malá hala a šíleně moc lidí, půl hodinová fronta k parkovišti... Bála jsem se, aby tato první výstavní zkušenost páníčky Arthurka neodradila, ale zdá se, že ne. :-)) A já jim ještě jednou moc moc děkuji, že přijeli, že Artíka krásně naučili postoj a že do příště určitě vypilují i to běhání na vodítku. :-))) Kdyby se totiž Arthurek v pohybu lépe předváděl, pan rozhodčí by mu toho BOBíka dal (jeho slova). Ale mě potěšilo to, co Arťas zvládnul a jsem na něj moc pyšná. A i já se na příště lépe připravím a dopiluji nějaké ty chybky...

 

Náš krasavec

 

 

 

Didinka

 

Soutěž o BOB

 

 

 

A abych toho prý neměla málo, šoupla mi Niki i Chucka. A jak nám to spolu šlo. :-)) Chuck si vyběhal známku VÝBORNÝ 4.

 

 

 

A ještě pár foteček Arthurka.

Tyhle fotky bych nazvala slovy mé kamarádky: "Jak dokáže Alice psu s tak suchým krkem...   ...vyrobit moře volné kůže!"
No musím se ještě co učit. :-)) Taky to, abych třeba přivázala své holčičky, když se fotí...

 

 

 

 

A pár momentek se mnou...

 

 

 

 

A pak už jen Arťas řádil s naší mambou.

 

 

 

 

 

Cesta z města... maximální únava, Chuck by jinak fakt nevydržel, aby se po něm Dixi takhle válela...

 

Půlka těla na Agáthce a druhá na Chuckouškovi. :-))