29.8.2009 MV Mladá Boleslav  rozhodčí: Ing. Jaromír Dostál DrSc.

Na mezinárodní výstavu do Boleslavi jsme vyrazili v naší klasické sestavě - Nikola, Dixi, Chuck a já. A jsem moc ráda, že jsme jeli. Dixinka totiž získala svého posledního CACe, nutného pro získání titulu Český šampion. Takže super!!!! Dokonce porazila loňskou vítězku speciální výstavy, to jsem fakt nečekala, o to víc mě to potěšilo. Takže už má doma šampiónku... :-)))

 

 

 

Po výstavě jsme nechali Dixi s Chuckem ještě vykoupat.

 

 

 

 

 

 

 

 

18.7.2009 NV Mladá Boleslav  rozhodčí: Joanna Szczepańska-Korpetta (PL)

Tentokrát se mnou na výstavu vyrazila kámoška z práce Zuzka. A myslím, že se jí na výstavě moc líbilo a že někdy určitě ještě pojede s námi. Počasí nám vyšlo jen tak tak. Bylo zataženo a teploty tak akorát pro pejsky, horko jim určitě nebylo. Jakmile ale skončilo posuzování špringrů, začalo pršet, takže jsem to opravdu stihli jen tak tak. K autu už jsme to ale nestihli...

A jak Dixinka dopadla? Získala známku VÝBORNÁ 4. Fotku máme použitelnou jen jednu, foťák stávkoval...

 

 

 

 

27.6.2009 NV Brno  rozhodčí: Anna Goldfussová

 

Dixi ve třídě pracovní - Velmi dobrá 2

 

 

 


7.6.2009 NV Walbrzych (PL)  rozhodčí: Stanislaw Firlik (PL)

Výstavní sezónu 2009 jsme s Dixinkou zahájili v polském Walbrzychu. Já jsem si naděje na zisk titulu nedělala, přece jen je Dixi pár měsíců po štěňátkách, ale já už jsem nutně potřebovala na výstavu. :-) Prostě mi to chybělo. Sice jsem se byla minulý týden podívat na evropské výstavě španělů, ale jen koukat, to není ono.

A jak Dixi dopadla? Získala od pana rozhodčího ocenění VÝBORNÁ 1. Já jsem za výbornou moc ráda, protože Dixi ještě není po mrňatech úplně v kondici, takže je to moc hezké.

 

Posouzení v kruhu

 

 

 

 

Piknik u "mekáče"

 

 

Dixi objevila hranolky. Ochutnávka už byla bez foťáku...

 

A pár pózovacích na stole