18.11.2006 MV Praha    rozhodčí: Pehar Tino - Chorvatsko

Tak jsme po delší odmlce konečně absolvovaly další výstavu. Musím říct, že jsem se docela těšila a taky jsem byla zvědavá na pana rozhodčího. Špringry asi standardně neposuzuje a proto jsem vůbec netušila, do čeho jdeme. Dixi se hezky předvedla, i když s postojem to bylo o něco horší. Ale to je moje chyba, protože jsme vůbec netrénovali a naposledy běžela na výstavním vodítku a byla v postoji na naší poslední výstavě v červnu.

A jak to dopadlo? Dixi byla oceněna jako Velmi dobrá 3. Posudek si můžete přečíst na její stránce. Titul BOB si zaslouženě odnesl Carda - Acer of Klamar Garden. Naše kamarádka Zaza - Azalea of Klamar Garden získala titul CAC a res.CACIB. Zazince, Noře i všem ostatním moc gratulujeme.

Fotky opět nejsou nic moc, ale v hale to prostě líp nejde...

  

 

          

      

 

 

17.6.2006 OV Praha    rozhodčí: Dana Smržová

Oblastní výstava se konala v Praze Kunraticích. Naše Dixinka se tentokrát opravdu předvedla. Jelikož s námi byl i páníček a Agáthka (která po celou dobu našeho pobytu v kruhu hlasitě naříkala), Dixi se nemohla pořádně soustředit. Takže když jsme odběhli první kolečko, paní rozhodčí mě požádala, abychom se ještě proběhli, ale kdyby prý běžela po všech čtyřech... Dixi se totiž celé kolečko snažila na mě vyskočit a když jsme míjeli Honzu s Agou nabrala směr k nim, takže jsem měla co dělat, abych ji udržela. No hrůza... A známka? Pro tentokrát Velmi dobrá 3.

  

                 

       

 

Zatímco jsem fotila ostatní pejsky, páníček s holkama hezky odpočíval.
       

 

 

 

14.5.2006 SV Brno rozhodčí: Mgr. Jana Janeková (SK)

Speciální výstava se konala v Brně Žebětíně, v jezdeckém areálu. Krásné prostředí, spousta prostoru, kde se mohli pejsci v klidu proběhnout, rybník, potok... prostě pohoda. Tak by to mohlo vypadat pokaždé.

A jak jsme dopadli? Minule jsem Dixinku pochválila, že se chovala vzorně a krásně běhala, ale tentokrát jí za až tak moc pochválit nemůžu. Za běhu stihla kousat vodítko, moje nohavice a nakonec se jí povedlo mi i sundat číslo přilepené na noze. Prostě šikulka... Ale jinak byla kouzelná. Vydržela pěkně stát a nechala se osahat od paní rozhodčí, aniž by hnula brvou. Tentokrát jsme získali známku Výborná 3. A tady je pár fotek.

         

Kompletní třída mladých: Just You and Me Darrem Canis, Dixi a Lorelai Ruthless

A tady Dixinka poctivě čeká s Icarrem, až paničky dofotí ostatní pejsky a budou se jim věnovat.
    

 

 

 

29.4.2006 MV Praha rozhodčí: MVDr. Ladislav Svatoš

Naše první výstava. Dixi byla přihlášena do třídy mladých a v konkurenci dvou fenek získala ocenění Výborná 1. Musím Dixinku pochválit, protože se moc hezky předvedla, krásně běhala a i v postoji vydržela potřebnou dobu. Také prostředí pražského výstaviště mě po poslední návštěvě mile překvapilo. Dostatek místa u kruhů bylo to hlavní, co mi udělalo radost. Kvalita fotek sice není nic moc, ale pořád lepší než nic...